تبلیغات
كانگ فو اماج قدرت انسانهاست و انسان های قدرتمند تجاوزگر نیستند بلكه هر چه تجاوز و بیدادگری است در روح ضعیف انسانی است............كانگ فو یك هنر است تا تعلیم بدنی،هنر خود سازی،خودشناسی،هنر خوبی كردن و هنر خدا شناسی را می آموزد............كانگ فو بایستی مثل گلی كه روحش از هر احساس یا هوسی پاك است همواره رشد كند............طریقت ما راه نشان دادن قدرت ما نیست بلكه راه نشان دادن ضعف انسان هاست............كانگ فو جای هوسبازان ناپاك نیست،پس بیدار باشید............همراه کانگ فو را باید در دل همراهان با ایمان و در عمل راهدانان راهمان باید یافت . مواظب راهدان نما ها و گمراهان و دمراهان باشید............در طریقت ما همراهان با اندیشه و افکار و در نهایت با کردارشان معنا پیدا میکند نه با ضربات مشت و لگد،واعتقاد همراهان در چسباندن شاهرگ ها بیکدیگر نیست،در معنا کردن حرمتها و ساختن ها در ورای سوختنهاست............در طریقت دانایی سستی نشان کفر است در هر لحظه از زمان بیدار و هوشیار باشید............طریقت ما پرورشگاه همراهان سمایی برای مردمان جهانیست.در تاریکی شب به تولد اندیشه ها و جرقه ی صاعقه ی افکار خودسازی به ذن ............طریقت ما مکتب آموزش آموزکاران فرداست............گفتن جمله ی همراه چه سخت آسان،پشت همراه ماندن چه سخت،پیمان بستن چه آسان ،پای پیمان ماندن چه سخت!............
كانگ فو توآ 21 معبد تبریز - بیوگرافی دكتر احمد سلامی عضوء هیئت علمی دانشگاه،بنیانگذار و پیشكسوت كانگ فوی ایران

بیوگرافی دكتر احمد سلامی عضوء هیئت علمی دانشگاه،بنیانگذار و پیشكسوت كانگ فوی ایران

جمعه 1390/04/17 19:06

نویسنده : یك همراه ناشناس
ارسال شده در: مطالب اصلی ، تاریخچه ،

http://www.isppc.ir/Portals/0/Gallery/Album/4/01.jpg

دكتر احمد سلامی متولد  3/2/1333 شهرستان ارومیه میباشد اواز همان زمان دانشجوئی حتی در دبیرستان فعالیت های علمی و عقیدتی داشته ودر شرف انقلاب اسلامی نیز در صفوف انقلابیون  آبادان شركت نموده ومدتی  نیز به دستور امام ترك خدمت نموده  پس از فرار شاه درآبادان كمیته انقلاب اسلامی گارد ساحلی را تشكیل و تا احراز پست  معاون انقلابی منطقه پیش رفته و نیز مدت هفت سال در مناطق عملیاتی داوطلبانه خدمت نموده كه در این اثنا خدمات سیاسی ونظامی در استانداری ، قرارگاه برون مرزی رمضان و ... فعالیت داشته است.

 گوشه ایی از فعالیت های او به شرح ذیل می باشد :

1- بنیانگذارسبک جهانی رزمی کانگ فو توآ- 21 است که ضمن فعالیت درکلیه استانهای کشوربا سابقه  30  ساله اکنون این رشته جزء ورزشهای مصوب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در آمده است و تا کنون هزاران نفر در سطح كشوردر این رشته فعالیت می کنند وحدود1000 نفر مربی در سطح دانشگاهها و استانها جهت تدریس بصورت پایور مشغول تدریس هستند .

2- بنیانگذار سازمان مردم نهاد زیر نظر وزارت كشور به شماره ثبت27862 ت 31281

3- استاد دانشكده نیروی انتظامی و دانشگاه آزاد بناب و ...

4- مسئول تربیت بدنی دانشگاه مدرس.

5- رئیس اتحادیه سبك های كانگ فو ایرانی

6- دارای مدرک طی دوره  36 ماهه جنگاوران ارتش می باشد که جزء افراد منحصر بفرد می باشد .

7- مؤلف چندین کتاب و دهها مقاله و تحقیق در زمینه مبانی ورزشهای رزمی در جراید و کنگره های علمی0

8- برگزار كننده 38 كنگره علمی،فرهنگی با بیش از 1000 تحقیق و مقاله در سبك كانگ فو توآ21 در سراسر كشور .

9- كسب و اخذ  36 فقره تشویق از مقامات كشوری و لشكری .

10- گرایش تحصیلی وی در لیسانس ریاضی و در کارشناسی ارشد بیومکانیک تربیت بدنی است فلذا در جهت آنالیز و تجزیه و تحلیل تکنیک های ورزشهای رزمی اشرافیت دارد  واقدام به تاسیس كلینیك بیومكانیك نموده است0 پایان نامه دوران تحصیلی نامبرده با اخذ نمره  20  جزء طرحهای برتر به وزارت علوم اعلام شده و موضوع آن در زمینه درمان و بررسی وضعیت بیو مکانیکی تنه بیماران مبتلا به کمر درد به روش طب سوزنی و ورزش درمانی است که مدت سه سال طول کشیده است 0

11- نامبرده قادر است از نظر آمادگی بدنی ده هزار گام در روز جهت آمادگی قلبی عروقی بحالت دو ورزش کند و تعداد هزاران تکنیک و ترکیب و عکس العمل سازی را در یک ساعت بصورت آزمایشی اجراء نماید .

12- پیاده روی 500 كیلو متری طی 9 روزدر سن 53 سالگی ازپایتخت ایران تهران  به پایتخت جهان اسلام اصفها ن همراه با پیام حرمت وتقدیم به شهردار اصفهان .

13- كسب و اخذ مجوز تاسیس دانشگاه علمی كاربردی پس از 31 ماه پیگیری مداوم در شهرستان شهر بابك كرمان در 5 گرایش تحصیلات دانشگاهی .

14- شركت در برنامه های صدا و سیما جهت ارائه نرمشهای بیومكانیك روز دنیا به بیماران كمر دردی و دیسك كمری در برنامه خانواده شبکه یك.

15- بمدت 25  سال در واحد های نیروی انتظامی بخصوص مرزبانی و قضایی و عملیاتی (  7  سال)  و مراکز آموزشی  خدمت نموده که به کلیه زیر و بم و معضلات اجتماعی آشنایی تجربی و علمی دارد .

«بگرد ای آفتاب هستی بخش **** که من پی خود میگردم»
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیوگرافی ، دكتر ، احمد ، سلامی ، عضوء ، هیئت ، علمی ، دانشگاه ، بنیانگذار ، و ، پیشكسوت ، كانگ ، فوی ، ایران ،
منابع: کانگ فو توآ - 21 (( واحد اصفهان )) ،
آخرین ویرایش: جمعه 1390/04/17 19:20